Jose Mourinho, İsmail Kartal’ın prensinin üstünü çizdi!

Geçtiğimiz sezonun devre arasında Fenerbahçe’ye katılan Rade Krunic’in takımdaki geleceği merak konusu oldu. Sarı-lacivertlilerin kış transfer döneminde zorunlu satın alma opsiyonuyla kiraladığı Krunic, bonservisiyle birlikte Fenerbahçe’ye katıldı. 

Mourinho, Krunic’i beğenmiyor

Mourinho, İtalya Serie A’dan çok iyi tanıdığı futbolcuyu ilk 11’de kullanmayı düşünmüyor.  Ligde yabancı sınırının da 12’ye düşmesiyle Krunic sarı-lacivertlilerin başına dert oldu. Fenerbahçe yönetimi, yeni teknik direktör Jose Mourinho’nun takımda tutmaya sıcak bakmadığı oyuncu için çözüm aramaya başladı. Sarı-Lacivertliler, Boşnak futbolcuyu takımdan göndermek için menajeriyle görüşme yapma kararı aldı.

Krunic de ayrılmak istiyor

Türkiye’de istediğini bulamayan Rade Krunic’in de Fenerbahçe’den ayrılmak istediği ve İtaya’dan bazı ekiplerle temas halinde olduğu öğrenildi. 

İsmail Kartal çok istemişti

Geçtiğimiz sezonun başında İsmail Kartal, Krunic’in transferini çok istedi ancak 30 yaşındaki futbolcu ara transfer döneminde transfer edilebildi. Fenerbahçe’de 18 maçta forma giyen Rade Krunic bu karşılaşmalarda beklentilerin altında kaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir